Tabloidi britanik ‘The Sun; shkruan se Barcelona është shumë pranë transferimit të Angel Di Maria nga PSG.

Për Di Marian një lëvizje tek katalanasit do ishte ideale pasi me ardhje e Neymar dhe Mbappe që duket shumë pranë do e kishte të vështirë formacionin në Paris.