Mesa duket braziliani Neymar e paska pritur me padurim largimin e tij nga Barcelona. Mistr 222 milionë ka publikuar në rrjetet sociale një VIDEO, duke festuar sëbashku me Dani Alveshin dhe miqtë e tij të tjerë në një jaht, ku duket shumë i gëzuar.

Për më shumë shihni VIDEO-n: