Miley Cyrus dhe Bruno Mars, do të jenë dy këngëtarët që u nderuan sot në “Teen Choice Awards 2017”.

Në 19-vjetorin e kësaj shfaqje, Rita Ora dhe Louis Tomlison, nderuan yjet e televizionit, filmit, sporteve dhe personaliteteve të YouTube, shkruan The Washington Post, transmeton Koha.net.Miley Cyrus mori çmimin që e falënderon për prezencën e saj që një dekadë. Deri tani ajo ka marrë 18 çmime dhe është dominuar për katër të tjerë.

Bruno Mars mori çmimin për suksesin e tij në muzikën pop.