Ajo së fundmi luajti së bashku me James Nesbitt në serinë e dytë të shfaqjes televizive të hitit Lucky Man të Stan Lee.

Por, të gjithë sytë ishin tek aktorja mahnitëse Martina Bosede, të mërkurën mbrëma, për arsye të ndryshme,

28 vjeçarja pati një incident me veshjen derisa u shfaq në mbrëmje në Londër, pasi tregoi më shumë se që duhej.

Ajo dukej mjaft seksi në një fustan pink të shkurtër, të ngushtë dhe pa sytjena, duke ekspozuar gjoksin gjigant e madje edhe thithkat, çka bëri që ajo të ketë gjithë vëmendje