Moderatorja Luana Vjollca ka qenë më në qendër të vëmendjes se asnjëherë më parë.

Për të është folur lidhur me publikimin e këngës së re  ‘Benzina’, seti fotografik ku ajo dukej përvëluese, lidhja me Krenarin…

Por së fundmi moderatorja sexy na ka dhënë një sinjal të çuditshëm. Mos vallë dhe ajo po planifikon martesë si motra e saj Marina…?

“Para martesës nuk ishte kështu”, është një frazë e shkurtër e librit që ajo po lexon teksa është duke pushuar buzë detit.

Nuk dihet ende nëse lidhja e saj po shkon në hapa të sigurt për tu kurorëzuar në martesë. Të presim çmund të na tregojë Luana për këtë.