Ajo ka një trup për lakmi.

Supermodelja braziliane, Alessandra Ambrosio është duke bërë disa ditë pushime me shoqërinë dhe djalin e saj në Malibu. 36 vjeçarja duket e mrekullueshme në bikini, siç shihet në disa fotografi të publikuara nga Daily Mail.

Format e saj trupore janë vërtet për t’u marr lakmi.