Pushimet e saj luksoze nuk kanë qenë të shkurtra këtë vit, duke përfshirë destinacione ekzotike, si  Maldive, Sardenja dhe Bali.

Por, çuditërisht, nevoja për pushime nuk do ndalet për Chloe Goodman, e cila këtë herë ka mahnitur Barbadosin me prezencën e saj aty,

Ylli i The Ex on the Beach u shfaq të premten në plazh, me një fizik të mahnitshëm, duke çmendur plazhin.

Bukuroshja kishte bikini dypjesësh, duke treguar hiret trupore, sidomos gjoksin shpërthyes, të cilin e ka treguar më shumë se që duhet dhe duke sjellë kështu stuhi në det.