Reperi i njohur Arkimed Lushaj – Stresi numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale.

Ai është shumë aktiv në llogarinë e tij personale në Instagram, rrjet përmes së cilit ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta ose karriera e tij.

Stresi është i njohur edhe për postimet e tij kontraverse herë pas here.

Së fundmi, ai ka publikuar një imazh jo të hijshëm në Instagram, ku shfaqet i veshur me xhinse teksa dorën e djathtë e ka të vendosur tek organi gjenital.

Provokues dhe nxitës është edhe mbishkrimi i fotografisë, përbri së cilës reperi ka shkruar: “E dini çka me kap”(sic.), teksa qesh me të madhe.