Jose Mourinho mbrëmë ka luajtur ndeshjen e tij të pestë kundër Real Madridit

Trajneri portugez, Jose Mourinho nuk ka mposhtur kurrë në karrierën e tij skuadrën e Real Madridit.

Ai deri me tani me skuadra të ndryshme është takuar pesë herë ndaj kampionëve të Evropës, ku ka pësuar katër humbje dhe ka marrë një barazim, shkruan AS.

Humbja e fundit ishte mbrëmë me Manchester Unitedin, ku u mposht me rezultat 2:1 në Superkupën e Evropës