Moderatorja e njohur shqiptare Luana Vjollca ka provokuar rrjetin me fotot e saj të nxehta.

Këtë mëngjes ajo është zgjaur më sexy se kurë më parë. Mëngjesi e ka gjetur të veshur e gjitha në të bardha, një prej ngjyrave të saj të preferuara.

Në sy bie dhe gjoksi bombastik i moderatores. Teksa është duke kaluar pushimet e verës Luna nuk harron të ngacmojë ndjekësist e saj me këto pamje të nxehta.

White Mornings

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on