Një djalë 19-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij erotike me nënën e mikut të tij më të mirë. Ai ka thënë se seksi me të ishte i mahnitshëm, por ai nuk mund të ndalojë së bëri seks me të, përcjell Bota sot.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e tij të plotë:

Jam duke pasur marrëdhënie seksuale me nënën e shokut tim të ngushtë, por po jetoj me frikën se unë do t’I tregojë atij kur të dehem.

Ne jemi 19 vjeçar dhe jemi bërë miq kur familja e tij u transferua në qytetin tonë tre vjet më parë.

Nëna e tij është 39-vjeçare, por duket sa gjysma e moshës së saj. Ajo është e aftë, mahnitëse dhe e bukur.

Gjithmonë kam kaluar më shumë kohën në shtëpinë e tij se san ë time.

Afera me nënën e tij filloi kur shkova për të marrë telefonin tim, të cilën e kisha harruar një natë më parë kur largova.

Miku im ishte në punë dhe nëna e tij më ftoi për kafe. Ajo kishte veshur pantallona të shkurtra dhe një bluzë, duke u dukur shumë seksi.

I thashë se sa e nxehtë dukej dhe ajo e vuri krahun e saj rreth qafës sime dhe më puthi në faqe.

Momentin tjetër, ne u puthëm me pasion. Ajo tha se do të fansiononte me moshën e saj.

Bëmë seks mahnitës atje. Fillimisht ndihesha jashtë kësaj bote. Por, më pas u ndjeva fajtor dhe ika, por ajo më shkroi mesazh, duke më thënë se isha i mahnitshëm.

Tani ajo më thërret kurdo që është vetëm në shtëpi.

E kam të pamundur t’i them jo asaj, sidomos kur ajo është e gatshme të më lejojë të bëjë pothuajse çdo gjë.

Unë nuk përdor prezervativ, sepse ndihem më mirë pa, por ndonjëherë jam me të vërtetë i frikësuar se ajo do të mbetet shtatzënë.

Shoku im më pyeti ditën tjetër se çfarë po ndodhte me mua, sepse tha se isha duke vepruar pak çuditshëm kohët e fundit. Me sa duket, kur pata pirë një natë më parë, u emocionova dhe ai më tha se isha shumë keq.

A është faji im që ai do të kuptojë se çfarë kam bërë?

Ndihem i bllokuar, por nuk e di nëse do të vazhdoj pavarësisht fajit tim. Dëshiroj shumë të vazhdoj të bëj seks me të.

Përgjigjja e psikologes:

Dashuria seksuale është një shofer i fortë, por ju të dy jeni në kthetrat e një rruge vetëshkatërruese. Nëse vazhdoni të bëni marrëdhënie seksuale me të, ju rrezikoni që ajo të mbetet shtatzënë. A nuk mund të shihni se kjo do të ishte një katastrofë?

A nuk është aty babai I mikut tuaj? Edhe nëse ajo është një prind i vetëm, ajo duke mbetur shtatzënë do të hidhte në erë sekretin tënd dhe do ta tmerronte djalin e saj. Çfarë lloj shembulli do të jepte ajo?

Dhe ti e di që do të humbasësh shokun tënd si një mik dhe do të akuzohesh nga rrethi yt.

I vetmi shërim, është që ju ye ftohni marrëdhëniet. Tregoni asaj se duhet të ndaloni, ju duhet të rriteni dhe të largoheni. Vendosni energjinë tuaj në takimin me dikë me të cilin mund të ndani një marrëdhënie dhe të bërtisni për atë nga çatitë