Shkëndija dhe Milani po luajnë takimin e kthimit të “Play-off”-it të Europa League në stadiumin “Telekom Arena” në Shkup,

Italianët pas fitores 6-0 në “San Siro”, shënojë edhe në fushën e tetovarëve. Cutrone kalon Milanin në avantazh në minutën e 13-të.