Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë në një lidhej dashurie prej disa vitesh.

Deklaratat e tyre të dashurisë të bëra publike në rrjetet sociale janë të nëj pas nëjshme. Këtë herë Shkëlzeni, djali i ish kryeministrit Sali Berisha i ka dedikuar një postim në Facebook partneres së tij.

Krah fotos së publikar ai shkruan ‘Aromë lulesh’ shoqëruar me nëj zemër. Shkëlzeni nuk i kursen asnjëherë deklaratat romantike për të dashurën e zemrës.