Bebe Rexha mori pjesë në ‘Teen Choice Awards’  që u mbajtë në Los Angeles mbrëmjen e të dielës.

Në skenë, ajo është shoqëruar nga Louis Tomlinson për interpretimin e këngës “Back To You”.

“Ia dolëm”, ka shkruar Bebe në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Bashkëpunimi i Rexhës me Tomlinson është publikuar më 21 korrik dhe deri më tani është shikuar 48 milionë herë në YouTube.