Nuk është shumë aktive me këngë

Por, është shumë aktive në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto provokative.

Është kjo këngëtarja Sheila Haxhiraj që në makinë dhe pa sytjena ka provokuar meshkujt beqarë.

Për këtë ajo ka zgjedhur edhe një këngë shumë seksi, derisa ka shkruar se ajo është “shije çokollate”. /GazetaExpress/