Tre policë janë qëlluar me armë zjarri në SHBA, sipas Departamentit të Sheriffit në Sacramento të Kalifornisë.

Tre të dyshuar, dy gra dhe një burrë, u arrestuan pas një ndjekjeje.

Banorët u urdhëruan nga policia të rrinë brenda në shtëpi, raportojnë mediat lokale.