Anëtaret e klanit të famshëm Kardashian-Jenner i kanë trashëguar nga dikush genet e bukura. Tani nuk kemi më dyshime se është e gjitha merita e mamasë Kriss e cila na e vërtetoi me një selfie të vetme!

Ishte Khloe Kardashian ajo që nga krenaria dhe dashuria e madhë për të ëmën, postoi në profilin e saj një foto mirror-selfie të Kriss me bikini, mbuluar me një mantel të bardhë të punuar me grep. Mund të ngatërronim lehtë këtë foto, me atë të vajzës së saj Kourtney për nga ngjashmëria në portret, vetëm përshkrimi i Khloe-s na e vërteton që është nëna e gjashtë fëmijëve Kriss Jenner.

61-vjeçarja ka shfaqur një trup që i ka lënë të gjithë ndjekësit e saj gojëhapur! Ja pse selfie-t në bikini të Kardashian-Jenner janë gjithmonë perfekte, duket se nga kanë ngjarë!

Global