Një mashkull shqiptar në Viti është arrestuar nga policia pasi i njëjti në mesnatën e së martës ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, transmeton Klan Kosova.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.