Moderatorja simpatike që njihet për karakterin e saj të veçante, Roza Lati ka surprizuar sërish me veprimet e saj duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve në rrjetet sociale.

Roza Lati vijon të shijojë pushimet e saj, ndërsa së fundmi ka publikuar një video në Instagram duke u larë në pishinë në mesnatë dhe pa rroba banje.

Kujtojmë se para se të niste pushimet, moderatorja reagoi ashpër ndaj disa komentuesve të cilët shpreheshin se asaj ja paguanin të tjerët pushimet, përgatiti BW.

Ajo tha se nuk ka gjetur as bos dhe as tullac, por ka punuar dhe kursyer vetë për të bërë pushime.