Cristiano Roanldo vazhdon të jetë shumë i kujdesshëm më fëmijët, njëjtë ka vepruar edhe mbrëmë në Shkup

Ylli i Real Madridit, Cristiano Roanldo  është gati dhe pritet që sonte të luaj ndaj Manchester Unitedit në Superkupën e Evropës.

Portugezi përveç stërvitjes mbrëmë me skuadrën, ai ka gëzuar edhe disa fëmijë në Shkup.

Ronaldo i është bashkuar një grupi fëmijësh, ku është fotografuar me ta, duke plotësuar kështu dëshirën e tyre të madhe.

Fëmijët dukeshin shumë të lumtur në pranin e portugezit.