Ajo duket të jetë në muajin e pestë të shtatzënisë, në pritje të fëmijës së parë.

Dhe Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij shtatzënë Georgina Rodriguez janë parë duke shijuar pushimet luksoze në një jaht në Ibiza,

Çifti dukeshin të lumtur pranë njëri tjetrit, derisa 23 vjeçarja e puthte futbollistin.

Ajo dukej tejet seksi si shtatzënë, e veshur në bikini të kuqe derisa mbante barkun e fryrë me duar.