Cristiano Ronaldo ka qenë prezent në Bernabeu në ndeshjen kthyese të Superkupës.

Edhep se ai nuk ishte prezent në fushë, mungesa e tij nuk u ndje aspak.

Ronaldo shfaqi gëzimin nga tribunat, duke iu gëzuar golave dhe fitores.

Pas triumfit ai zbriti në fushë me djalin e tij Cristiano Jr, me të cilin edhe pozoi me trofeun e Superkupës.

Gëzimin CR7 e shprehu në rrjetin social Instagram ku edhe e publikoi pozën në fjalë.

Ronaldo do të mungojë pesë ndeshje për shkak të suspendimit.

 

champions Super Cup ???

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on