Lucas Vazquez dhe Nacho po kërkohen nga Roma

Roma ka shfaqur interesim për dy yjet të Real Madridit. Fjala është për mbrojtësin, Nacho dhe sulmuesin, Lucas Vázquez.

Vazquez shihet si pasardhës i Mohamed Salah, i cili u transferua te Liverpolli, përcjell Express.

Kurse, Nacho  shihet si zëvendësues i mbrojtësit gjerman, Antonio Rüdiger, i cili u transferua te Chelsea.

Mbetet të shihet nëse Real Madrid do të pranoj të shes njërin nga këta lojtarë, apo asnjërin.