Gigi Hadid dhe i dashuri Zayn Malik befasuan publikun me paraqitjen e tyre në botimin amerikan të “Vogue” në gusht.

Duket sikur motra e vogël Bella Hadid mori frymëzim nga kjo kopertinë e motrës së saj, pasi bukuroshja 20-vjeçare dhe i dashuri i saj Jordan Barrett shfaqen në frontin e botimit të këtij muaji të “Vogue Australia”, shkruan DailyMail.

Në kopertinë, ku Bella ishte e kapur për mashkullin e saj, ndërsa kepozonte këmbët e saj të gjata, duke qenë e shtrënguar tek i dashuri për një përqafim.

Bukuroshja Bella nuk e fshehu simpatinë e saj, ndërkohë që zbërthyenu këmishën e tij për të zbuluar gjoksin e tij të zbutur, të qetë në kopertinën e “Vogue Australia”.

Ndërkohë që ajo kishte veshur një fustan rozë dhe me pupla, mjaftueshëm i shkurtër sa për të vënë në pah këmbët seksi.