Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të publikojë së shpejti projektin e ri të saj.

“Lonely together” titullohet projekti i ri që Rita e ka punuar me DJ të njohur botëror, Avicii.

Rita do të jetë pjesë e albumit të ri të deejayt të njohur.

Në këtë klip Rita shfaqet kuq e zi dhe mjaft sensuale.

Ka kohë që ylli shqiptar s’ka publikuar këngë të reja dhe ky projekt shënon rikthimin e saj të madh muzikor.

Ky rikthim i madh muzikor do të kulmojë me një album të ri të saj.

 

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on