Rita Ora vazhdon të postojë foto provokuese nga pushimet në Xhamajkë.

Këngëtarja 26-vjeçare pozoi me bikini për fotot e radhës në Instagram, duke treguar “asetet” e saj.

Rita Ora është e shoqëruar në këto pushime nga miqtë dhe familja e saj.