Dy javë më parë, këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka publikuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me Dj e njohur Avici.

Është kënga “Lonely Together” të cilën Rita dhe Avici e sollën fillimisht në versionin audio, shkruan lajmi.net.

Tashmë këngëtarja ka filluar xhirimet e klipit, në të cilin do të shfaqet e veshur kuq e zi dhe duket shumë tërheqëse.

T mobile In article [4] Laor

Për ata që presin me padurim klipin e saj, Rita ka shpërndarë disa foto dhe video në rrjete sociale, të cilat mund t’i shikoni më poshtë.