Madonna sot feston ditëlindjen e saj të 59.

Ka qenë Rita Ora, e cila ka ururar divën e muzikës në profilin e saj në rrjetet sociale me një fotografi ku shihet të dyja bashkë.

Deri këtu çdo gjë në rregull, por në këtë fotografi Rita dhe Madonna kanë të ngritur gishtin e mesit.

“HBD queen”, ka shkruar Rita.