Pasi u zhduk nga rrjetet sociale, Taylor Swift është rikthyer me një video misterioze.

Videoja është rreth 10 sekonda e gjatë dhe përmban atë që duket të jetë një bisht i gjarpërinjve.

Kjo është e gjitha që ajo ka postuar deri tani. Por, thuhet se albumi i gjashtë i Taylor është gati dhe do të publikohet së shpejti.

Fansat kanë komentuar në Tëitter: “Çfarë po bën? Pse duhet të jetë një gjarpër?”.

Si edhe komente të shumta të tjera që kanë pasur të bëjnë me zhdukjen e saj nga Instagrami.