Është padyshim një nga balerinat më të pëlqyera në vendin tonë.

Këtë herë Klaudia Pepa ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën shfaqet e veshur më një bikini bardh e zi duke u dukur më në formë se kurrë. Seksi dhe me flokë të lagura edhe këtë herë Pepa ka bërë të flitet për të