Ish banorja e Big Brother 7 vazhdon të mbetet një nga femrat më sexy në vend.

Rike Roçi ka provokuar shpesh me fotot e saj me bikini të cilat nxjerrin në pah gjithë sensualitetitn e saj.

Rikja këtë herë ka publikuar nje foto ku ka dashur të theksoje orën dhe unazën që mban në dorë, të cilat janë vendosur qëllimisht mes këmbëve të saj.

Rikja di si të provokojë dhe të tërheqë vëmendjen e fansave.