Ylli nga Barbadosi vazhdon të jetë në qendër të medias rozë.

Këngëtarja e famshme është paraqitje me një veshje interesante të punuar me shumë finesë.

Riri dukshëm vërehet se ka shtuar në peshë, dhe zërat se ajo mund të jetë shtatëzënë dolën të jenë të pasaktë.

29-vjeçarja ua ka marrë mendtë të gjithëve me veshjen e saj super joshëse në karnavalin vjetor të Barbadosit.

Kjo është Rihanna gjithmonë unike!