Real Madrid sonte do të luajë ndaj Fiorentinas për Trofeun Bernabeu

Trajneri Zinedine Zidane ka ftuar 24 lojtarë për Trofeun Santiago Bernabeu, i cili do të zhvillohet sonte nga ora 22:45.

Për këtë takim është ftuar e gjithë skuadra, në veçanti të tre të lënduarve, Raphael Varane, Jesus Vallejo dhe Mateo Kovacic.

Në këtë ndeshje për 90 minuta do të luajë Cristiano Ronaldo.