Stadiumi i Shkupit, Philip II Arena, ku do të luhet ndeshje e Superkupës së Evropës me Real Madridit dhe Manchester Unitedit, është në gjende fantastike. Faqja e UEFA Champions League në Facebook ka publikuar një video interesante të stadiumit.