Real Madridi është favorit për ta fituar Superkupën e Evropës

Real Madrid dhe Manchester United do të përballen sonte, nga ora 20:45 në Shkup, në kuadër të Superkupës së Evropës

Los Blancos është favorit për ta fituar Superkupën e Evropës. Fitorja e Realit ka koeficientin 2.20 euro, shkruan Express.

Kurse, fitorja e Manchester Unitedit ka kuotën 3.40 euro. Ndërsa, barazimi në këtë takim ka koeficientin 3.50 euro.