Real Madrid zhvilloi stërvitjen e fundit para ndeshjes kundër Manchester United të vlefshme për Superkupën e Europës.

Sergio Ramos është “turpëruar” në stërvitje, pasi ka gjuajtur sh keq topin, ndërsa videoja është bërë virale në rrjetet sociale.

Të pranishmit filluan të qeshin dhe të tallen me kapitenin e Realit.