PSG dhe Toulouse do të përballen sonte mes tyre në stadiumin “Parc des Princes” në orën 21:00. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të javës së tretë në Ligue 1.

Në formacionin e ndeshjes së publikuar nga tekniku i PSG-së, braziliani Neymar do të luajë ndeshjen e parë në “Parc des Princes”.

Formacioni i PSG-së

Areola, Dani Alves, Silva, Kimpembe, Kurzawa, Verratti, Motta, Rabiot, Di Maria, Cavani, Neymar