Gjiganti francez është duke synuar që të transferojë edhe dy lojtarë, për të përforcuar radhët para përfundimit të afatit kalimtar

Paris Saint-Germain është gati të kompletojë transferimin e dyshes së Monaco, Kylian Mbappe dhe Fabinho.

Me Fabinho që kushton 55 milionë euro dhe Mbappe rreth 150 milionë, pritet që francezët të harxhojnë këtë verë rreth 400 milionë euro.