Olta Gixhari, e cilësuar edhe si aktorja më seksi shqiptare e momentit, vazjdon të rrëmbejë vëmendje. Duket se vera për aktoren e njohur nuk ka fund.

Olta ka publikuar në profilin e saj në Instagram disa foto mjaft provokuese, ku në njërën prej tyre duket topless. Seksi dhe sensuale si gjithnjë Olta bën gjithnjë të flitet për të.