Aktorja tejet seksi shqiptare ka tërhequr vëmendjen me një foto super provokuese.

Bëhet fjalë për Eliona Pitarkën ka dalë toples në plazh teksa po lexon një libër. Eliona ka marrë shumë komplimente ndërsa krahas fotos ajo vetë shkruan:

“Lexo libra dhe bëj squats”-shkruan ajo krah fotos së publikuar. Ajo është një nga vajzat sexy të ekranit që nuk kursehet të ndajë me miqtë në rrjetet sociale foto që ngrenë temperaturat.

Prara pak ditësh  ajo ishte tema kryesore e mediave për shkak të publikimit të disa bisedave erotike me një djalë të cilat Eliona Pitarka mohoi të ishin të saj.