Ajo tregoi këmbët tërheqëse Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini si çdo herë tjetër, edhe kësaj radhe ka befasuar fansat e saj me imazhin e fundit.

Bukuroshja Martini për fansat e saj në Instagram ka ndarë një foto, në të cilën ka treguar këmbët e saj të gjata dhe seksi, shkruan rtv21.tv

Përveç këtyre, Angela ka provokuar edhe me lëvizjet e duarve.