Pasi fama e saj kaloi kufijtë er Shqipërisë, Arilena Ara ka sjellë në versionin anglisht këngën e saj ‘Nëntori’.

Kjo baladë fitoi zemrat e një publiku të gjerë. Arilena ka publikuar dhe videoklipin e këngës së saj e cila në gjuhë të huaj është titulluar ‘I’m sorry’.

Tashmë gjithë fansat e saj të huaj mund të kuptojnë edhe tekstin e baladës.