Viola Spiro ka forma trupore për t’u admiruar, prandaj me krenari i vë në pah ato. Biondja u bë e njohur si balerinë e Fiks-Fare dhe më pas edhe prezantuese e emisioneve sportive në ekranet shqiptare, mirëpo ajo ka tërhequr shumë vëmendje me dukjen e saj.

Por në këtë verë të nxehtë, Viola ka kaluar disa ditë në plazh, ndërsa i ka mbajtur të informuar ndjekësit e saj për çastet që po i kalon.

Për më shumë, pozat me bikini janë dëshmi për fizikun atraktiv që ajo posedon. Në galerinë e mëposhtme jua sjellim disa imazhe të tjera me bikini që i ka publikuar bukuroshja në rrjetet sociale.