Sapo është publikuar edhe një tjetër super hit veror.

Këtë herë vjen Flori Mumajesi në duet me Brunon, Klajdin dhe Dj Vicky-n.

Kënga mban titullin ‘Karma’ për muzikën e së cilës është kujdesur vetë Flori, me një klip tejet veror të punuar nga Imagine Films.

Global