Genta Ismajli ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Dy Dashni”.

Kënga është rezlizuar së bashku me videoklip, shkruan Indeksonline.

Për muzikën është përkujdesur Alfred Sula, për tekstin Muma dhe videoklipi u realizua nga MaxProduction.

Në këtë klip si cdo herë, Genta ka ardhë tejet seksi dhe shumë provokative.