Joao Mario, ylli i Interit, mund t’i bashkohet Paris Saint-Germain

Paris Saint-Germain po synon që të blej ende lojtar gjatë kësaj vere edhe pse shpenzoi 222 milionë euro për blerjen e Neymarit nga Barcelona.

Sipas Sky Sport, gjiganti nga Ligue 1 po synon që ta transferoj mesfushorin e Interit, Joao Mario, përcjell Express.

Thuhet se trajneri spanjoll, Unai Emery e pëlqen shumë portugezin dhe gjatë kësaj vere synon ta transferoj në Paris.

Klubi francez pirte t’ia ofroj Interit mbrojtësin e djathtë, Serge Aurier, plus para, për Marion.