Aktorja e famshme italiane, Ornela Muti, është vënë në qendër të meidave ndërkombëtare rozë për shkak të një incidenti.

Ndërkohë që ajo kishte dalë të relaksohej në verandën e shtëpisë së tyre në Formelo, një lagje në kryeqytetin italian Romë, aktores ikone e seksit të viteve ’90 i kanë rënë pantallonat duke treguar më shumë se sa duhet nga pjesët e trupit, shkruan Syri.net.

E bija e aktores së famshme italiane Ornella Muti e ka fotografuar nënën e saj,

Naike Rivella e ekzalton mamanë e saj si “gjyshja e madhe”, shembull i “harmonisë mes shpirtit, mendjes dhe trupit”, por ajo që bie në sy, janë të pasmet, që edhe në moshën 62-vjeçare, aktorja e famshme italiane i ka si të një 25-vjeçareje…

ImageImage