Aktorja e njohur Olta Gixhari ka ndezur Instagramin me një foto provokuese ku duket e kthyer me shpinë ndaj zjarri të ndezur.

Ajo ka reklamuar të pasmet e saj në foton e errët dhe fansat kanë shpërthyer në komente.

Gixhari është ende duke shijuar pushimet dhe gjithnjë poston foto provokuese për të mbajtur të ndezur fansat e saj në rrjetet sociale.