Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, blogerja Afrona Dika janë gati çdo ditë pjesë e shkrimeve në mediet rozë.

Në InstaStory, Blero ka publikuar një foto në të cilën ka fokusuar këmbët e Afronës.

Ai ka habitur me këtë veprim, ngase me këtë imazh zbulonte shumë nga pjesët intime të partneres së tij.

Çifti duket se po shijojnë rrezet e diellit në një pishinë, pranë njëri-tjetrit.