Vetëm pak kohë më parë është përzgjedhur si femra më seksi sipas një sondazhi të bërë në rrjet mes personazheve të famshëm shqiptar, por këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, vazhdon të surprizojë të gjithë me atë që bën.

Ajo shpesh është shfaqur me pamje të ndryshme. Duket qartë se Çiljeta preferon të eksperimentojë me look-un e saj. Por kështu nuk ishte parë asnjëherë.

Me flokë të shkurtra dhe kaçurrele. Nuk dihet se si do pritet kjo nga fansat e saj, por sa për Çilin duket se është mjaft e kënaqur me pamjen e saj.